Активна тонколона Muhler MAX120R/MAX250R 1008461/1008462 FS-15694
Напиши ревю
Тонколони 15 инча
FS-15694
Активна тонколона Muhler MAX120R/MAX250R 1008461/1008462 1
Активна тонколона Muhler MAX120R/MAX250R 1008461/1008462 2
Активна тонколона Muhler MAX120R/MAX250R 1008461/1008462 3
Активна тонколона Muhler MAX120R/MAX250R 1008461/1008462 4
Активна тонколона Muhler MAX120R/MAX250R 1008461/1008462 5
Размер:
183,45 / 358,80 лв.
Приблизителна дата за доставка
Поръчай в следващите 14ч 30м и получи с Еконт до петък, 15 май с преглед и тест
Добави в количка
Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
Виж схемите, които предлагаме
Добави в количката
Заяви и купи сега
Откажи
#4 Най-често купувани отново от Тонколони 15 инча
Бърза поръчка
С натискането на бутона декларираш, че си съгласен с нашите общи условия .
Поръчай с един клик
Поръчката ти е приета, остава още малко
Допълни твоите имейл адрес и адрес за доставка, за да ускориш поръчката
Наш служител ще се свърже с теб, за да уточните детайлите по поръчката.
Изпрати
Поздравления! Поръчката ти е приета!
Твоето мнение е важно за нас. Опиши твоето преживяване:
Изпрати мнение
Твоят коментар беше успешно изпратен. Благодарим ти, че сподели твоето мнение с нас.
Защо да пазаруваш от 4Sales.bg?
Научи повече
  • Експресна доставка за 1 ден
    Експресна доставка за 1 ден
  • 14 дни право на връщане
    14 дни право на връщане
  • Безплатна доставка над 200лв
    Безплатна доставка над 200лв
Конкурентна цена
Ако сте видели този продукт, но на по-ниска цена, ние с удоволствие ще я променим за Вас.
Описание:
Особености:
Налични са две конфигурации с високоговорители – 12-инчов басов говорител и 1-инчов високочестотен говорител или 15-инчов басов говорител и 1-инчов високочестотен говорител. Това осигурява богат и пълноценен звук, който покрива целия честотен спектър. Тонколоната разполага с USB и TF слотове за възпроизвеждане на музика от различни устройства, FM радио за слушане на радиостанции и Bluetooth за безжично свързване с мобилни устройства. Вграденото LED осветление добавя визуален ефект и създава динамична атмосфера по време на слушане на музика. Дръжка и колела за лесно пренасяне и мобилност, което прави тонколоната удобна за използване на различни места. Мощна батерия с капацитет 7000mAh (12V), осигуряваща дълготрайно време за възпроизвеждане без необходимост от външно захранване.
Дизайн:
Технически характеристики:
  • Вариант 1: 12" + 1" ;
  • Вариант 2: 15" + 1";
  • Функции: USB/TF слотове, FM радио, Bluetooth;
  • Цветно осветление: Да;
  • Дръжка и колела: Да;
  • Батерия: 12V/7000mAh;
  • Честотна характеристика: 45Hz-20kHz;
  • Съпротивление: 4 ohm;
  • Мощност: 80W;
  • Аксесоари: Адаптер за зареждане, 2 бр. безжичен микрофон;
  • Цвят: Черен;
  • Нето тегло: 9.15kg;
  • Бруто тегло: 11.3kg;
  • Размери (ШхВхД): 380x596x310mm;
  • Размери на опаковка (ШхВхД): 420x638x348mm.